azure

Více než 100 služeb s komplexními nástroji. Cloudová služba Microsoft Azure vám pomůže vybudovat, rozšířit i nahradit IT infrastrukturu na špičkové úrovni. Zvyšte produktivitu své firmy, propojujte zařízení, chraňte svá data, buďte flexibilnější. Bez ohledu na velikost vaší firmy máte k dispozici stejné zabezpečení, ochranu osobních údajů, garanci dodržování předpisů a ochranu duševního vlastnictví jako 95 % společností z žebříčku Fortune 500, vládní instituce a startupy.

Jaké služby jsou k dispozici?
Microsoft Azure nabízí dva typy služeb:

Infrastruktura jako služba (IaaS)
Zahrnuje virtuální servery s operačním systémem Linux nebo Windows, datová úložiště i prostředky pro budování sítí a zabezpečení. Jednotlivé komponenty si pronajmete na libovolnou dobu a složíte si z nich infrastrukturu, kterou škálujete podle aktuálních potřeb.

Platforma jako služba (PaaS)
Zahrnuje servery, úložiště a sítě stejně jako IaaS, navíc také vývojové nástroje, middleware, analytické nástroje, databázové systémy a další komponenty. Přináší stejné výhody jako IaaS s tím, že nemusíte kupovat a spravovat softwarové licence, vývojové systémy a další prostředky.

Nejste na to sami

Jako Microsoft Silver Partner vám pomůžeme co nejlépe využít všech možností cloudové služby Azure.:

  1. Poradíme při plánování cloudové infrastruktury
  2. Navrhneme a zrealizujeme cloudovou infrastrukturu.
  3. Pomůžeme vám při migraci do cloudu.
  4. Zajistíme podporu provozu.
  5. Dodáme předplatné Azure v modelu CSP.

kontaktujte nás