nauta

Ukážeme vám cestu do cloudu

xeelo

Digitalizujte procesy a propojte vaše stávající systémy pomocí platformy Xeelo. Zjednodušíte uživatelům práci, ušetříte čas a získáte lepší kontrolu nad provozem společnosti.

 

power bi

Změňte svá data na užitečné informace pro rychlé rozhodování a řízení firmy. Díky Power BI získáte jejich srozumitelnou analýzu a vizuální prezentaci dostupnou vždy a všude. 

nauta_microsoft_certified_professional

azure

Potřebujete rozšířit nebo obnovit vaši IT infrastrukturu? Neutrácejte za hardware a softwarové licence. Správně zvolené nástroje služby Azure mohou být vhodnou alternativou.

nauta_microsoft_certified_professional

microsoft 365

Efektivní řízení týmové komunikace, bezpečné sdílení dat a online spolupráce odkudkoliv přináší lepší pracovní výsledky. Podpořte úspěch své firmy cloudovou službou Microsoft 365.

 

nauta_microsoft_certified_professional

vyšlo na nauta blogu

vše o vaší cestě do cloudu

Aktuality

Rozšířili jsme naši nabídku o službu společnosti any.cloud pro zálohování virtuálních serverů.
číst více

V naší nabídce nově naleznete službu společnosti any.cloud pro zálohování dat z Microsoft 365.
číst více

Jak ušetřit v Azure

Jak ušetřit v Azure

Stále více firem začíná uvažovat o možnosti využít cloudových služeb pro rozšíření své infrastrukury, nebo jako náhradu dosluhujícího hardware. Mnohdy však zjistí, že infrastruktura v cloudu bude mnohem dražší, než investice do vlastního hardware. Je to opravdu tak?...

číst více
Sbírejte účtenky chytře

Sbírejte účtenky chytře

Blíží se datum přiznání k DPH. Účetní honí zaměstnance, aby ji dodali všechny účtenky, které za uplynulý měsíc shromáždili. Nakonec, po mnoha urgencích, dostane hromadu papírků, kterými se musí prokousat, aby je mohla zaúčtovat. Tuto situaci určitě mnozí znají....

číst více
NAUTA s.r.o.
+420 602 523 929
info@nauta.cz

microsoft_silver_partner | xeelo_partner